Высшая математика. Студент знає 25 із 30 запитань навчальної програми. Знайти ймовірність того,

що студент знає відповіді на 2 запитання, якщо в екзаменаційному білеті міститься 3 запитання.

Ответы на вопрос

Отвечает Куярова Лера.

Ймовірність того, що студент знає відповідь на вирадково вибране запитання: 25/30

Ймовірність того, що не знає: 5/30

Ймовірність того,що студент знає відповідь на 2 запитання із 3:

 \frac{25}{30}  \times  \frac{25}{30} \times  \frac{5}{30}   \times 3 = 0.347

До речі, цікаво, що ймовірність того, що студент знає відповідь на 3 запитання із 3 буде 58%