4. До овочевого кіоску завезли 80 кг груш. Упродовж дня непроданою залишилася десятачастина груш.

Скільки кілограмів груш булопродано?Запиши розв'язання задачі з коротким поясненням.​

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Всего - 80 кг

Осталось - 1/10 кг

Продали - ? кг

1) 80 * 1/10 = 80/10 = 8 (кг) - осталось

2) 80 - 8 = 72 (кг) - продали

Отвечает Жарылхапов Ермахан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/10 от 80

80÷10×1=8

80-8=72кг(продано)