Скільки можна скласти чотирицифрових автомобільних номерів, якщо: а) використовувати 10 цифр; б)

використовувати тільки непарні цифри?

Ответы на вопрос

Отвечает Пличко Кристина.

Ответ:

Пошаговоe объяснение: a)10*10*10*10=10^4

б) 5*5*5*5=5^4=625