Човен ішов за течією річки 2,4 год, а проти течії — 3,2 год. За течією річки човен подолав на

13,2 км більше, ніж проти течії. Знайти швидкість човна у стоячій воді, якщо швидкість течії річки 3,5 км/год. СРОЧНОООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кабулов Артемий.

Ответ:

Х км/год-швидкість човна

По течії човна швидкість (х+3.5) км/год

Про и течії (х-3.5) км/год

Відстань по течії = 2.4 *(х+3.5)

Відстань проти течії =3.2*(х-3.5)

2.4*(х+3.5)-3.2*(х-3.5)=13.2

2.4х+8.4-3.2х+11.2=13.2

-0.8х=13.2-8.4-11.2=-6.4

х=-6.4/(-0.8)=8 км/год - швидкість човна