5. Виконай ділення. Обведи ділене, яке поділилося націло, тобто без остачі.17:2=27:6=20:3=56:7=​


Ответы на вопрос

Отвечает Зодорова Мадина.

Ответ:

56:7=8

Пошаговое объяснение:

17/2=8,5

27/6=4,5

20/3=6 2/3

56/7=8

Отвечает Марченко Ульяна.
17:2=8,5 ❎
27:6=4,5❎
20:3=6,6...❎
56:7=8✅

Ответ: 56:7=8

Удачи❤️❤️