Площа прямокутника АВСD дорівнює 864 см ². Знайдіть сторони прямокутника, якщо вони відносяться як

3:8​

Ответы на вопрос

Отвечает Kravcov Denis.

Пошаговое объяснение:

Пусть длина а=8х

ширина b=3x

S=864 см^2

Найти : а b

Решение :

S=a×b

864=8X×3X

864=24X^2

X^2=36

X=6

X= - 6 не подходит

а=8×6=48 см

b=3×6=18 cм

Ответ : а=48 см. b=18 cм