3,4х-1,25=0,9х-7 потрібно розв'язати для перевірки​


Ответы на вопрос

Отвечает Киселев Дмитрий.

Відповідь: x = - 2,3

Покрокове пояснення:

3,4 х-1,25=0,9 х-7

Переносимо доданок в іншу частину рівняння

3,4x - 0,9x = -7 + 1,25

Переводимо подібні члени

Обчислювати  

2,5x = -5,75

Поділяємо обидві сторони

x= -2,3