Допоможіть будь ласка .За три дні продали 280 кг помідорів, причому за перший день, продали у 2, 8

раза менше, ніж за другий, і в 4, 2 рази менше, ніж за третій. Скільки кілограмів помідор продали за кожен із днів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярышкина Полина.

Ответ:

Нехай х кг - продали за перший день, тоді за другий день продали (2,8х) кг, а за третій - (4,2х) кг. Знаючи, що всього продали 280 кг помідорів, складемо і розв'яжемо рівняння:

х + 2,8х + 4,2х = 280

8х = 280

х = 280:8

х = 35

Отже, за перший день продали 35 кг помідорів, тоді:

1) 35 • 2,8=98(кг) -продали за другий день

2) 35 • 4,2= 147(кг) -продали за третій день

Відповідь: 35 кг, 98 кг, 147 кг.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Паринова Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у перший день продали - х кг помидорів,тоді за другий-2,8 х кг,

за третій - 4,2 х кг Складемо рівняння:

х+2,8х+4,2х= 280

8х= 280

х= 280 : 8

х= 35 кг продали у перший день

2,8х= 2,8 * 35= 98 кг продали у другий день

4,2х= 4,2 * 35= 147 кг продали у третий день

Перевірка: 35+98+147=280 кг