човен плив 2 години зы швидкісю 12,3 км\год і 4 год зі швидкістю 13,2км/год. Знайдіть середню

швидкість човна на всьоу своєму шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Улейская Аделина.

Пошаговое объяснение:

1) 2×12.3=24.6(км) проплив човен спочатку

2) 4×13.2=32.8(км) проплив човен потім

3) 13.2+24.6=37.8(км) проплив човен усього

4) 2+4=6(год) плив човен

5)37.8:6=6.3 (км/год)