Дияметри 3,5см болгон айлананын узудугун тап​


Ответы на вопрос

Отвечает Колесова Александра.

Ответ:3×5=15

15÷5=3

15÷3=5

Пошаговое объяснение:мен өзім 4оқимын бірақ ұзындық табу білемін