Помогите пожалуйста:( Виконайте ланцюжок перетворень:вуглець->>карбон(lV)

оксид->>натрій карбонат->>карбонатна кислота->>кальцій карбонат.

Ответы на вопрос

Отвечает Ромадина Юля.

Ответ:

Объяснение:

C + O2 = CO2

CO2 + 2NaOH = Na2CO3 + H2O

Na2CO3 + 2HCl = 2NaCl + H2CO3

H2CO3 + CaO = CaCO3↓ + H2O