Для озелення території організації на трьох клумбах висадили квіти. На першу клумбу висадили 150

квіток на другу у три рази більше а на третю на 170 квіток менше ніж на першу та другу клумби разом. Скільки всього квіток виладили на трьох клумбах? СРОЧНО!!!!!!!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Черник Ярослав.

Ответ:

на другу клумбу 150×3=450

на третю клумбу(450+150)-170=430

разом 150+450+430=1030 ,квіток