270. У пляшці було 700 г молока. Мама взяла 3МОЛО-4ка для приготування молочної каші. І ще

використаламолока залишилося у пляшці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

175

Пошаговое объяснение:

700:4*3=525(г)- взяла мама

700-525=175(г)- залишилось