Мама занотувала на зиму 20 банок томатного соку,місткістю 2 л кожна ,й 10 банок яблучного,місткію 3

л кожна. Якого соку вийшло більше й на скільки? Со стрелочками щзадачка

Ответы на вопрос

Отвечает Бакшинов Эдик.

Ответ:

на 10 літрів більше томатного, ніж яблучного

Пошаговое объяснение:

20*2=40( л)- томатного соку

10*3=30(л)- яблучного

40-30=10(л)