Чи є розв’язком рівняння 7x+y=9 пара чисел(1;2) (2;1)


Ответы на вопрос

Отвечает Шуст София.

Ответ: (1;2) - Да

(2;1)- Нет

Пошаговое объяснение:

7•1+2=9

7+2=9

7•2+1=9

14+1=9

15>9