Знайты два числа якщо йй сума доривнюе 31 а ризныця 7​


Ответы на вопрос

Отвечает Чуприн Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Складемо систему рявнянь:

{х+у=31

{х-у=7

Виразимо х через у

 х = 7+у

П ідставимо х = 7+у уперше рівняння

7 + у + у = 31

2у = 24

у = 12 одне число

х+12=31

х= 19 друге число