Сплав містить 16% цинку. Скільки кілограмів цинку міститься в 300 кг сплаву


Ответы на вопрос

Отвечает Ламм Вадим.

Ответ:

48 кг цинку буде міститися в 300кг сплаві

Пошаговое объяснение:

300кг = 100%

х = 16%

х=16*300/100=48кг

Здається правильно. Надіюсь, що допоміг.

Отвечает Стрюкова Аня.

Відповідь: 48 кг

Покрокове пояснення:

300:100*16=48 кг цинку міститься в 300 кг сплаву.