Знайдіть кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції f(x) = 1,5x2 - 5 у точці x0 = 1.


Ответы на вопрос

Отвечает Холод Вася.

Ответ:    k = 3 .

Пошаговое объяснение:

Кутовий коефіцієнт k дотичної до графіка функції f(x) = 1,5x² - 5                      у точці x₀ = 1  дорівнює  f' (x₀ ) :

f' (x) = ( 1,5x² - 5 )' = 2 * 1,5x - 0 = 3x ;    f' (x) = 3x ;

k =  f' ( 1 ) = 3 * 1 = 3 .