За 4 кг печива і 6 кг цукерок заплатили 156грн. Скільки коштує кілограм печива і скільки кілограм

цукерок, якщо цекерки дорожчі за печива на 12 грн​

Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Валерия.

Ответ:

4х+6(х+12)=156

10х=156-72=84грн

х=8,40грн цена печенья

8,40+12=20,40грн. цена конфет

проверка

8,4*4+20,40*6=33,6+122,4=156 грн

Пошаговое объяснение: