Катер проплив 45 км за течією і 7 км проти течії, витративши на весь шлях 3 год. Яка власна

швидкість катера, якщо швидкість течії 2 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мерцалова Мара.

Ответ:

Нехай швидкість катера х км/год, тоді швидкість катера за течією x+2 км/год, проти течії X - 2KM / Gamma * O * A . Маємо рівняння: 45 / (x + 2) + 7 / (x - 2) = 3; 45(x - 2) + 7(x + 2) - 3x ^ 2 + 12 = 0; 45x - 90 + 7x + 14 - 3x ^ 2 + 12 = 0; 3x ^ 2 - 52x + 64 = 0; a=3 b=(-52) c=64; D=b^ ^ 2-4ac=2704-7 768=1936 sqrt(D) = 44; *1,2=-b pm sqrt D /2a; *1=52-44/6=1,3 (не підходе за умовою задачі) *2=52+44/6=16

Відповідь: швидкість катера 16км/год