Розкрити дужки та звести подібні доданки - 2(3x - 5) + 8(2 - 4x)


Ответы на вопрос

Отвечает Шкіль Вікторія.

Ответ:

-2(3x-5)+8(2-4x)=-6x+10+16-32x=26-38x

Отвечает Найден Петя.

Ответ:

-2(3х-5)+8(2-4х)= -6х+10+16-32х= -38х+26