у баці було 800 л бензину, 30% використали. скільки залишилось? скажіть будь ласка поможіть даю 25

балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Горин Полина.

Ответ:

240 л бензину залишилось у баці

Пошаговое объяснение:

800 : 100 * 30 =240

Отвечает Мамаев Александр.

Відповідь:

560 л

Покрокове пояснення:

Спочатку дізнаємося скільки літрів бензину використали

1) 800*30% = 800*0,3 = 240 (л) - бензину використали

Потім дізнаємося скільки залишилось бензину

2) 800-240 =  560 (л) - бензину залишилось

Відповідь: 560 літрів бензину залишилось.

Можно сердечко и коронку???