хадача город прямокутної форми має довжину 90м та ширину 30 м картоплею засаджено одну третих всієї

площі городуа морквою одну четвертих решти . Яка площа городу не хасаджена. ПЖ ПОМОГИТЕ ПЛИС

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Зннайдемо площу городу S= a*b = 90 *30= 2700 м2

2700 *1/3= 900 м2 засажено картоплею

2700 - 900= 1800 м2 решта

1800 * 1/4= 450 м2 засаджено морквою

2700 - 900 - 450= 1350 м2 така площа городу не засаджена