Катер був у дорозі 4 години рухався зі швидкістю 45 кілометрів на годину а потім ще подолав 34

кілометри яку відстань пройшов катер

Ответы на вопрос

Отвечает Дунец Лиза.

Ответ:

214

Пошаговое объяснение:

1) 4*45=180(км)

2) 180+34=214( км)