у прямокутному трикутнику один із катетів менший за гіпотенузу на 3 см а другий на 6 см. знайдить

периметр даного трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Болтышева Лиза.

Відповідь: 36см

Покрокове пояснення:

Нехай гіпотенуза х см, тоді один катет (х-3)см, а другий катет (х-6)см

За теоремою Піфагора:

(х-3)^2 + (х-6)^2 = х^2

Х^2-6х+9 + х^2-12х+36=х^2

2х^2-18х+45-х^2=0

х^2-18х+45=0

D=144

X1=3 не підходить виходячи з умови

Х2=15 гіпотенуза

15-3=12 один катет

15-6=9 другий катет

Р=15+12+9=36см

Отвечает Сухоруков Максим.

Ответ:

х- гипотенуза

квадрат гипотенузы равен сумме квадратов катетов

х2= (х2-9)+(х2-36 )  

х2=х2-9+х2-36

36+9=х2

х= 6,7 гипотенуза

6,7-3+6,7-6+6,7= 11,1

Пошаговое объяснение: