Чому дорівнює приріст функції f(x) = 3х-2 на проміжку [0;0,5]?​


Ответы на вопрос

Отвечает Тышкевич Влада.

Ответ:            Δ f = 1,5 .

Пошаговое объяснение:

f(x) = 3х-2    на проміжку    [0;0,5] .

Δ f = f ( 0,5 ) - f ( 0 ) =  3 * 0,5 - 2 - ( 3 * 0 - 2 ) = 1,5  - 2 - 0 +2 = 1,5 .