Перше число в 1,4 рази більше за дреге якщо від першого числа 5,2 а до другого додати 4,8 тоді

стануть рівні результати знайти ці числа​

Ответы на вопрос

Отвечает Горчакова Виолетта.

Ответ: 25 и 35

Пошаговое объяснение:

Нехай друге число -х, тоді перше - 1,4х ,якщо від першого числа відняти 5,2 то вонобуде (1,4х- 5,2), а до другого додати 4,8 то воно стане (х+4,8)

Складемо рівняння:

1,4х-5,2= х+4,8

0,4х= 10

х= 25 друге число

1,4х= 1,4 *24= 35 перше число