1)Обчисліть радіус кола, якого довжина дорівнює 219.8 см 2)Обчислить площу круга, діаметр якого

дорівнює 18 см

Ответы на вопрос

Отвечает Костина Кира.

Ответ:

1 і 2

Пошаговое объяснение:

1)фото

2)Радиус круга равен половине диаметра

R = d : 2 = 18 : 2 = 9 см

Площадь круга

S=\pi R^2=\pi\cdot 9^2=81\piS=πR2=π⋅92=81π  см²

S = 81π ≈ 81 · 3,14 ≈ 254,34 см²

Ответ : 81π см² ≈ 254,34 см²


Отвечает Вдовиченко Алексей.

Ответ:

q)35

b)254,34

Пошаговое объяснение:

1) C=2πr

r=C/2π=219,8/6,28=35 cm

2) S=πr²

S=πd/2=3,14*81=254,34 cm²