Автомобіль пройхав 2год зі швидкістью 69,6 км за 1год і 3год зі швидкістю 74,2км за 1год.Знайди

його швидкість

Ответы на вопрос

Отвечает Bortnik Olga.

U=66KM

t=2год

S=66*2=133km

U=73

t=3

S=73*3=219

Вообще середня швидкість =66+73 =139;. 139:2=69.5км/год

Отвечает Ткач Анастасия.

Ответ:

72.36

Пошаговое объяснение:

S=(2×69,6+3×74,2)=361.8

T=2+3=5

V=S/T=72,36