308. У чорному гаманці у 4 рази більше монет, ніж у білому, а в обох гаманцях разом – 55 монет.

Скількимонет у чорному гаманці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Елизавета.
4x-у чорному
х-у білому
х+4х=55
5х=55
х=55:5
х=11
55-11=44-у чорному гаманці