1. Обчисли зручним способом, застосовуючи закони додавання або множення. б)

-11*(-2.6)+(-11)*3.6-(-11)*101​

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Лена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

=-11*(-2,6+3,6-101)=-11*(-100)=1100