Допоможіть! !! 30 балів!! Добуток трьох чисел дорівнює 1,5. Знайдіть нове значення добутку,якщо

перше число помножити на 3,друге -на 0,5,а третє залишилось без змін

Ответы на вопрос

Отвечает Правоторова Вика.

a · b · c = abc = 1,5 - произведение трёх чисел

3а · 0,5b · c = (3 · 0,5) · abc = 1,5 · abc = 1,5 · 1,5 = 2,25 - новое значение произведения

Відповідь: 2,25 - нове значення добутку.