Ребро одного куба у 5 разів більше за ребро іншого. У скільки разів об'єм одного куба більший за

об' єм ішного куба? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Краснов Лёха.

Ответ:

якщо ребро першого -а, то іншого -5а

об'єм V1=a^3 ,V2=(5a)^3=125a^3

Отвечает Шумков Георгий.

объем больше в 5³=125/раз/

Ответ в 125 раз