5. Розв'язати задачі. даю 20 баллов а) Сторона рівностороннього трикутника дорівнює 12 см. Знайти

площу квадрата, периметр якого дорівнює периметру цього трикутника. б) 4 палітурники за 7 днів переплели 588 книг. Скільки книг переплете один палітурник за 5 днів? в) У Костика і Андрійка була однакова кількість касет. За кожні три Костикові касети Андрійко давав для обміну п'ять своїх. У кого касет стало більше і на скільки після чотирьох таких обмінів?

Ответы на вопрос

Отвечает Шитикова Анжелика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а)1) 12+12+12 =36 (см) - пеример  рівностороннього трикутника;

2) Периметр квадарата    P =4а,

а =36:4=9(см) сторона квадрата 

S=a² =9*9=81 (cм²) 

Ответ: 81 см²

б)1)588:7=84 - 4 палiтурника за 1 день

2)84:4=21 - 1 палiтурник за 1 день

3)21*5=105 - 1 палiтурник за 5 днiв в)3*4=12(кас.)- отримав Андрiйко

5*4=20(кас.)- Отримав Костик

20-12=8 (кас.)- стало бiллше у Костика

В iдповiдь: на 8 касет сталоибiльше у Костика