Із 20 карток на яких записані числа від 1 до 20 навмання вибирають одну картку Установіть

відповідність між подією (1-4) та ймовірністю цієї події( А-Д)1. Число на картці ділиться націло на 4 А.0,22. Число на картці більше за 5 Б.0,25 Д.0, 83.Число на картці не ділиться націло на 5 В.0.54.Число на картці не більше за 10 Г.0,75!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Колобова Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)4 8 12 16 20 делятся на 4

чисел 5 ,вероятность=5/20=1/4=0,25

2) чисел больше 5 ,15

вероят. =15/20=3/4=0,75

3) не делится на 5 чисел 16

16/20=4/5=0,8

4) не больше 10 , 10 чисел

10/20=1/2=0,5