Допиши до числа 3 праворуч таку цифру, щоб при діленні на 5 в остачі було число 2 . Які цифри можна

дописати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Алина.

Ответ:

7

Пошаговое объяснение:

37/5=7остача2.

37-5×7=37-35=2

Отвечает Матюшева Лолла.

Пошаговое объяснение:

32:5=6(ост.2)

37:5=7(ост.2)