Помогите пожалуйста решить два задания разных 1) Знайдіть середнє арифметичне чисел 1,335; 7,62 і

0,2574. Результат округліть до сотих 2) Середнім арифметичним чисел 17,2 і m є число 17,6. Знайдіть m.

Ответы на вопрос

Отвечает Хеирхабаров Бахат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) ( 1,335+ 7,62 + 0,2574) : 3=3,07

2) (17,2 +m) : 2= 17,6

    17,2 +m = 35,2

     m = 35,2- 17,2

     m = 18