СРОЧНО знайди довжину прямокутного паралелепіпеда якщо об'єм дорівнює 25.2дм³ а ширина 16см і

висота 3.5 дм ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рябко Виталик.

Пошаговое объяснение:

Прямоугольный параллелепипед

V=25,2 дм^3

b=16 cм

с=3,5 дм

Найти : а

b=16 cм=1,6 дм

V=a×b×c

a= V/b×c

a=25,2 /1,6×3,5=25,2/5,6=4,5 дм

Ответ : а=4,5 дм