Точка дотику кола, яке вписане в рівнобедрений трикутник, ділить бічну сторону на відрізки 3 см i

5 см, рахуючи від вершини, протилежноїоснові. Знайдіть периметр трикутника..​

Ответы на вопрос

Отвечает Растова Лиза.

Відповідь: 26см

Покрокове пояснення:

АВ=ВС=3+5=8см

Дотичні до кола, що виходять з однієі точки рівні, тому АС=5+5=10см

Р=АВ+ВС+АС

Р=8+8+10=26см