1.потрібно було відремонтувати 140 км дороги.за перший тиждень відремонтували 36% дороги, за

другий-32%, а за третій решту. скільки км дороги відремонтували за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Абдиразак Назерке.

1 день = 140:100*36=50.4

2 день= 140:100*32=44.8

3 день 50,4+44,8=95,2за 1 и 2 день

140-95,2=44.8