1.Зорали 56 га поля, що становить 0,4 всієї площі. Яка площа поля? 2.Площа прямокутної кімнати

дорівнює 16 м2 ; одна сторона – 5 м. Знайди довжину плінтуса

Ответы на вопрос

Отвечает Путяк Саша.

Ответ: довжина плінтуса - 16,4 м

Пошаговое объяснение:

1)56 га - 0,4

  х га  - 1

х= 56 : 0,4

х= 140 га  площа поля

2)Знайдемо друг сторону: а= S/b= 16/5= 3,2 м

Довжина плінтуса це є периметр кімнати Р= 2(а+b)= 2(5+3,2)=16,4 м