Одне із чисел становить 2/7 від іншого а сума цих чисел дорівнює 27.Знайди менше з невідомих чисел


Ответы на вопрос

Отвечает Доронина Виолетта.

Ответ:

1 - x

 2 - \frac{2}{7} x

1  \frac{2}{7} x = 27

2 \frac{9}{7} x = 27

x = 21

 \frac{2}{7}  \times 21 = 6

Ответ : 6