За першу годину учень виконав 1/2 домашніх завдань, а за другу – 0,6 решти.У скільки разів частина

завдань, виконана за першу годину, більша від виконаної за другу годину? Пожалуйста очень надо

Ответы на вопрос

Отвечает Корольов Богдан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 час = 1/2

0,6 = 6/10 = 3/5

2 час = 1/2 : 3/5 = 1/2 * 5/3 = 5/6 - во столько больше