Даю 100 балов кто сделает первым! ↓Задание внизу↓ Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 6,3

см, що становить 30% його довжини, а висота становить 90% довжини. Обчисліть об'єм паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Дальникова Мария.

Ответ:

2500,47³

Пошаговое объяснение:

1) 6,3 \ 30 * 100 = 21 ( см ) длинна

2) 21 * 0.9 = 18,9 ( см ) высота

3) 6,3 * 21 * 18,9 = 2500,47³