Тавар коштував 800 грн підняли на 35% а потім знизили на 35% як змінювалась ціна і на скільки


Ответы на вопрос

Отвечает Тарарина Дарья.

Ответ:

Коли підняли на 35, то ціна була 1000 грн, а коли знизили на 35, то була 650 грн

Пошаговое объяснение:

800:100=8 грн - 1%

35×8 + 800 = 1000

(1000 : 100) × 35 = 350 грн

1000 - 350 = 650 грн

Отвечает Мраян Имран.

Відповідь:

Початкова ціна = 800 грн

Перша зміна (підвищили на 35%):

800 + 8×35 = 800 + 280 = 1080 грн

Друга зміна (знизили на 35%):

1080 - 10,8×35 = 1080 - 378 = 702 грн