Площа поля становить 240 га .Пшеницю задіяно 3/5 поля.Скільки гектарів засіяно пшеницю?​


Ответы на вопрос

Отвечает Саков Денис.

Відповідь:144 га

Покрокове пояснення:

240:5*3=144 га

Отвечает Чуркин Никита.

нехай х 1/5 від усього поля

складаємо пропорцію

х/240=3/5

( щоб розв'язати пропорцію треба брати хрест навхрест , а точніше те що по діагоналі від х іде в знаменник . решта іде в чисельник)

х=240×3/5 = 48

це ми знайшли скільки гектарів засіяно в 1 з 5 частин поля

а з умови нас сказано що засіяно 3

тому результат домножаємо ще на 3

48×3=144( га)

відповідь: 144 гектари