Трикутник ABC подібні, AC = 8 см, BC = 10 см, B1C1 = 14 см знайти сторону A1C1


Ответы на вопрос

Отвечает Дрёмин Тёма.

боку пропорційні складемо пропорцію А1С1 / AC = B1C1 / BC, 16/8 = 14 / X, перемножимо звідси 16х = 112, х = 7, ВС = 7, тепер так само з іншою стороною А1С1 / АС = A1B1 / AB, підставимо числові значення 16/8 = 12 / x, 16x = 96, х = 6, АВ = 6.

Відповідь: 7,6

краща відповідь будь ласка