12. Знайдіть відстань від початку координат до середини відрізка АВ, якщо А(3; -2), B(-1; 4).​


Ответы на вопрос

Отвечает Марозов Макс.

Ответ:    OM = √ 2 .

Пошаговое объяснение:

А(3; -2), B(-1; 4) :  x ₀ = ( 3 - 1)/2 = 1 ; y ₀ = (- 2 + 4 )/2 = 1 ;  M ( 1 ; 1 ) -середина

О ( 0 ; 0 ) i M ( 1 ; 1 ) ;     OM = √ [ ( 1 - 0 )² + ( 1 - 0 )² ] = √ 2 .