висота рінобепиного трикутника проведена до його основи дорівнює 8 см , а радіус описаного навколо

нього кола 13 см. знайдіть бічну сторону трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Петровчук Дарина.

Ответ:

4√13(cm)

Пошаговое объяснение:

Нехай основа висоти буде N, а центр кола О.

ON = 13-8 = 5 (см)

AN = NC = √(13²-5²) = √(169-25) = √144 = 12 (СМ)

AB = BC = √(8²+12²) = √(64+144) = √208 = 4√13 = 14,42221 (CM)