1210. За 2 год турист пройшов 9,6 км, причому за першу годину він пройшов на 1,2 км менше, ніж за

другу. Знайдіть, яку від-стань проходив турист за кожну годину.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гузо Ванесса.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(9,6-1,2):2=8,4:2=4,2(км)-за 1й час

4,2+1,2=5,4(км)-за 2й час